Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Kent Mühendislik Harita İnşaat Ltd. Şti. İştiraki olarak, 2023 yılında kurulan Pergel Mühendislik, yenilikçi, teknolojiyi kullanan, kaliteli, her eserin inşasında, dürüstlük ve güven esasında hizmet vermektedir.

Haritacılık alanında; tüm altyapı çalışmalarının ilk adımı olan harita mühendislik hizmetlerinin ülke kalkınmasındaki öneminin bilinci ile üstlenilmiş olan tüm projeleri, yapım ve uygulama yönetmeliklerinin, teknik şartnamelerinin gereğini titizlikle yerine getirerek, zamanında doğru örnek yapımlar olarak sonuçlandırmak ilkemiz ve geleneğimiz olmuştur.
İnşaat alanında, Doğru alanda, yatırım değeri yüksek, nitelikli yaşam ve iş alanları sunmak için profesyonel vizyonla hem insanımıza hem ülkemize değerli eserler üretmeye gayret ediyoruz.

Ana iştigal konuları arasında mühendislik uygulamaları ve ölçmeleri dışında zamanla pekişen tecrübe ve müşteri memnuniyeti ile oluşan güven Müşavirlik ve Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetlerini beraberinde getirmiştir.

Sizlere yaşanılabilir mekanlar üretmeye devam edeceğiz…

MİSYONUMUZ
Bulunduğumuz sektör ve yatırım camiasının standartlarını asmak için büyük çaba sarf ediyoruz. Bunu akılcı yatırımlar yapabilen en iyi kadroyu barındırarak, bütünlüğe ve başarıya değer veren bir kültürü destekleyerek gerçekleştiriyoruz. En zorlu ekonomik dönemlerde bile bütünlük ve is ahlaki esasına dayılı çalışma anlayışımıza olan bağlılığımızı güçlendirmek için gerekli tüm adımları attığımızı gösterdik.

KISA DÖNEMDE
Su anda Türkiye üzerine yoğunlaşmış, oldukça saygın ve tanınmış bir  yatırım yönetimi hizmetleri sağlayıcısı olan firmamız, Türkiye, Orta Doğu ve bölge ülkelere doğru yayılmayı planlamaktadır.

ORTA UZUN DÖNEMDE
Türkiye, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Doğu Avrupa ve ABD’yi kapsayan çok yönlü müşteri portföyü ve yatırımlarıyla, dünya çapında özenilen bir yatırım yönetimi hizmet sağlayıcısı olmak, Özellikle Avrupa ve Orta  Doğu pazarlarında olmak üzere, dünya çapında saygı gören bir gayrimenkul fon yöneticisi olabilmek

Whatsapp
Temsilci
Temsilci
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1